Sesiune aniversară
În data de 1 noiembrie 2024, începând cu ora 12:00, în sala C309, va avea loc o sesiune de comunicări științfice, cu ocazia aniversării unora dintre profesorii care au marcat evoluția Facultății de Informatică în ultimele decenii: Rodica Brânzei Andrei Rugină Florin Iacob Gheorghe Grigoraș Mai multe informații se găsesc în pagina dedicată manifestării.

